גדרות מקלחת מזכוכית ללא משטח. חדר אמבטיה בסגנון ים תיכוני עם תא מקלחת מזכוכית מתוחכמת, שתמונתו מדגישה את הפסיפס בגימור

חדר אמבטיה בסגנון ים תיכוני עם תא מקלחת מזכוכית מתוחכמת, שתמונתו מדגישה את הפסיפס בגימור

הסגנון המודרני של חדר האמבטיה הוא שפע של אוויר וחלל, גדרות מקלחת מזכוכית ללא משטח תואם באופן מושלם את הכיוון האופנתי. שרידים בעבר, המבנים המורכבים ביותר עם גופנים מסורבלים וקירות מסיביים. הם מוחלפים על ידי האחים הצעירים - מעודן, עיצובים אלגנטיים. הם קלים לניקוי, התקנה ותחזוקה.

תוכן

 • מקלחות אופנה
 • סוגי מארזי מקלחת
 • סודות של מחיצות זכוכית
 • רכישה ראויה
גדרות מקלחת מזכוכית ללא משטח. רוב המלונות באירופה ובאירופה, כמו גם בריכות שחייה וחדרי אדים מצוידים תאי מקלחת זכוכית

רוב המלונות באירופה ובאירופה, כמו גם בריכות שחייה וחדרי אדים מצוידים תאי מקלחת זכוכית

מודרני מקלחת בקתות אפילו קשה לקרוא דוכנים - ההתקנה של קירות קלים שלהם מתבצעת ישירות על רצפת חדר האמבטיה. בשל תיבת מקלחת זו הופכת אלמנט אחד של הפנים.

תיבות מסוג זה מצוידות במרבית המלונות באירופה. הפופולריות הגבוהה ביותר של בקתות ללא משטחים קל להסביר: בנוסף המראה מרהיב, הם מאוד נוח לשימוש. הם יכולים לשמש בקלות על ידי אנשים מבוגרים עם יכולות פיזיות מוגבלות.

מארזי מקלחת מזכוכית ללא משטח: מקלחת אופנתי

הולך לבחירה של תיבת מקלחת חדשה, אתה יכול ללכת לאיבוד. בקתות מודרניות יש הבדלים משמעותיים והם מחולקים למספר סוגים. הם שונים באסיפה וחומר של ייצור.

 • מסגרת, מודלים קשיחים. תיבות אמין במיוחד, כוח הם נותנים אלומיניום, או פלסטיק, שממנו הם מיוצרים. הקירות שלהם מכוסים גם בצבע מיוחד, דוחה מים.
גדרות מקלחת מזכוכית ללא משטח. מתקן מקלחת קבוע על מסגרת מתכת עם ריסוס דקורטיבי

מתקן מקלחת קבוע על מסגרת מתכת עם ריסוס דקורטיבי

 • התקנים ללא מסגרת. המקורי, תיבות אטרקטיבי מאוד ללא מסגרת עשויים זכוכית עמיד במיוחד, מזג. אבל עיצובים כאלה דורשים גישה מורכבת יותר ההתקנה רצפה שטוחה לחלוטין קירות אמבטיה.
גדרות מקלחת מזכוכית ללא משטח. בקתות מקלחת ללא מסגרת מותקנות ישירות על רצפת חדר האמבטיה. בתצלום - תיבת מקלחת של תצורה יוצאת דופן, מסודרים סביב האמבטיה, מצולע עם שתי כניסות

בקתות מקלחת ללא מסגרת מותקנות ישירות על רצפת חדר האמבטיה. בתצלום - תיבת מקלחת של תצורה יוצאת דופן, מסודרים סביב האמבטיה, מצולע עם שתי כניסות

 • וילונות מקלחת ללא מגש מקלחת. תצורות שונות של דלתות מקלחת וילונות יספק כל בקשה של הקונה: הזזה, נדנוד, סיבובית הזזה. הם יכולים להיות הורה להזמין תחת גדלים בודדים.
גדרות מקלחת מזכוכית ללא משטח. וילונות מקלחת יכול להיות מותקן הן על הקצוות של האמבטיה על הרצפה של אזור המקלחת. מנגנוני הפתיחה ניתן לבחור כדי להתאים את הממדים של חדר האמבטיה שלך - מתנדנד, הזזה או הזזה

וילונות מקלחת יכול להיות מותקן הן על הקצוות של האמבטיה על הרצפה של אזור המקלחת. מנגנוני הפתיחה ניתן לבחור כדי להתאים את הממדים של חדר האמבטיה שלך - מתנדנד, הזזה או הזזה

גדרות מקלחת מזכוכית ללא משטח. רצפת המקלחת ללא המזרן היא בדיוק כמו היגייני כמו המסורתי

רצפת המקלחת ללא המזרן היא בדיוק כמו היגייני כמו המסורתי

המשימה העיקרית בעת התקנת מבנים כאלה הוא שיפוע מדויק, מדויק של הרצפה, איטום האידיאלי שלה. מים סטוק של מארזי מקלחת חדש מתרחשת ישירות מהרצפה בעת שימוש בסולם מיוחד.

עצה! לסמוך על ההתקנה של בקתות מקלחת ללא מגש רק אנשי מקצוע. אם אתה הר כזה בתיבה שגוי, אתה יכול לגרום למצבים הרות אסון: סגירת החיווט החשמלי, מציף השכנים, ובסופו של דבר הפסדים גדולים כספים.

בנוסף המדרון הנכון של הרצפה, הם לעתים קרובות להפוך גדרות מונוליטי נמוך, 5-15 ס"מ גבוה.הם מצוידים גם עם גדר מקלחת עשוי זכוכית

מארז מקלחת ללא משטח עם מגוון רחב של עיצובים. איזה סוג של מקלחת אתה רוצה? מרובע מלבני או מרובע קלאסי, עגול רומנטית או אסימטרי, polygonal, נותן אמבטיה שיק מיוחד? אוהבי הנוחות יכולים לבחור ותיבות עם אביזרים נוספים: מראות, קיפול מושבים, סף, מחומם מגבת מסילות, מעקות, מדפים שונים.

גדרות מקלחת מזכוכית ללא משטח. זכוכית חלקה תיבת עגול על המסלול עם מקלחת נראה בלעדי

זכוכית חלקה תיבת עגול על המסלול עם מקלחת נראה בלעדי

גדרות מקלחת מזכוכית ללא משטח. מארזי מקלחת קשיחים"walk-in" в просторных ванных комнатах не требуют оснащения механизмами открывания-закрывания

גדרות נוקשות בחדרי אמבטיה מרווחים אינן מחייבות מנגנון פתיחה-סגירה

סוגי מארזי מקלחת

 • מטאטא. עבור תיבות ללא משטחים, הרלוונטיות ביותר כיום הם מבנים מטוטלת או דגמים עם קירות נדנוד. מחיצות הנדנדה נוח יותר לשמירה על חדר האמבטיה נקי (מים לא תצא מהתא).

עצה! אם בחרת את מודל המטוטלת, לטפל בחלל הדרוש לתנועה של הדלת.

גדרות מקלחת מזכוכית ללא משטח. זכוכית מחיצות וגדרות בחדר האמבטיה תמיד ליצור את האשליה של נפח החדר גדול יותר

זכוכית מחיצות וגדרות בחדר האמבטיה תמיד ליצור את האשליה של נפח החדר גדול יותר

גדרות מקלחת מזכוכית ללא משטח. מארז מקלחת המורכב מקירות מונוליטיים ודלת זכוכית אחת עם מנגנון הנדנדה מסורתי

מארז מקלחת המורכב מקירות מונוליטיים ודלת זכוכית אחת עם מנגנון הנדנדה מסורתי

 • הזזה. הדגמים הפופולריים ביותר. הם אינם דורשים קשיים מיוחדים ההתקנה יותר מדי מקום (הם מתאימים אפילו ביותר חדרי אמבטיה קטנים). זה מבטיח מתיחות מוחלטת.
גדרות מקלחת מזכוכית ללא משטח. פתיחת ו סגירת מנגנוני סגירה של מארזי מקלחת יכול להבטיח הדוקה מלאה, או להשאיר את אזור המקלחת פתוח למחצה

פתיחת ו סגירת מנגנוני סגירה של מארזי מקלחת יכול להבטיח הדוקה מלאה, או להשאיר את אזור המקלחת פתוח למחצה

 • מתקפל. דלתות אלה פרושות בעזרת רולים לקפל לתוך הקופסה. בעת בחירת מודל זה, להיות מודעים כי רולים מתכת תימשך זמן רב יותר מאשר רולים פלסטיק.
גדרות מקלחת מזכוכית ללא משטח. דלתות זכוכית הזזה לדלתות. מנגנון רולר יכול לשמש תפאורה עצמאית על זכוכית שקופה

דלתות זכוכית הזזה לדלתות. מנגנון רולר יכול לשמש תפאורה עצמאית על זכוכית שקופה

סודות של מחיצות זכוכית

בארונות זכוכית לחדר האמבטיה נעשה שימוש בכוס מיוחדת. עמיד בפני תקיפות וקשיות, עובי 6-10 מ"מ. הקצוות של גדרות הזכוכית מלוטשים בדרך מיוחדת, מחוזקים גם עם חותמות PVC ממוגנטים. הודות להם, הדלתות סגורות היטב ולא מאפשרים לחות ומים להיכנס לחדר.

אל תפחד ממכות. כאשר דחוס, כוח של זכוכית כזו היא הרבה יותר גבוהה מאשר פלדה. גם אם תנסה לשבור את גדר הזכוכית, היא תשבור לחתיכות בטוחות ושבריריות.

חומר כזה יש אינדקסים חום גבוה, הוא נקי מבחינה אקולוגית, שטף היטב ולא מכוסה על ידי עובש. מט, מראה, שקוף, שרירי, עם תמונה או הדפסת צילומים, מארז מקלחת של זכוכית עונה על כל הדרישות של יופי ובטיחות.

 • זכוכית כהה. צבע צבע מסוים נוסף למסה זכוכית עצמה, או כדי משולשת (שהצטרף כמה שכבות זכוכית יחד). צבע tinting יהיה להדגיש לטובה כל פתרון בסגנון של חדר האמבטיה.
גדרות מקלחת מזכוכית ללא משטח. זכוכית גוון מקלחת גוון אפשרי בכל צבע על פי הרצון שלך

זכוכית גוון מקלחת גוון אפשרי בכל צבע על פי הרצון שלך

נראה מחיצות זכוכית מעושן גדול בחדר האמבטיה, מעוטר בטונים טבעיים

נראה מחיצות זכוכית מעושן גדול בחדר האמבטיה, מעוטר בטונים טבעיים

 • זכוכית מזוגגת. זכוכית מזרנים ניתן לבצע על פני השטח כולו של המתחם, או באזורים בודדים שלה. אפשרות זו היא אידיאלית אם המקלחת דורשת העברת אור גבוהה בשילוב עם חשיפה מינימלית.
גדרות מקלחת מזכוכית ללא משטח. אופציה עממית פופולרית היא גוון של משקפי המקלחת לא עבור כל הגידול האנושי, כדי לספק את הנראות בשני כיוונים

אופציה עממית פופולרית היא גוון של משקפי המקלחת לא עבור כל הגידול האנושי, כדי לספק את הנראות בשני כיוונים

גדרות מקלחת מזכוכית ללא משטח. שילוב של מרקם אטום וחלק של זכוכית המקלחת

שילוב של מרקם אטום וחלק של זכוכית המקלחת

עצה! אם אתה משתמש במארז מקלחת עשוי זכוכית פרוסטד, בחר לסיים מאט סאטן. בייצור של זכוכית כימית כגון תחריט משמש, אשר מוסיף מחיצה של כוח גדול עוד יותר.

 • זכוכית מחורצת. החלק העיקרי של מחיצת הזכוכית נשאר שקוף, ובחלק משטחה, כרסום משמש ליצירת רישומים של מורכבות כלשהי. קופסאות מקלחת עם זכוכית מחוררת לספק קלילות יוצאת דופן ב stylistics הכולל גבוהה דקורטיבי של המבנה כולו.
גדרות מקלחת מזכוכית ללא משטח. תירגע עם צבעים מזרחיים: ציור עם קרפיון יפני על הזכוכית הטחובה של המקלחת

תירגע עם צבעים מזרחיים: ציור עם קרפיון יפני על הזכוכית הטחובה של המקלחת

עבור אוהדים של מקוריות בהירה, אתה יכול להשתמש תיבות עם זכוכית כפולה, בתוך אשר לחזק תאורת LED אחורית או קישוט. ניסוי! מקציפים את הריצוף. אין צורך להתעכב על גרסה צבע אחת. השתמש פסיפס, דפוסי המקורי, תשזורת פנטזיה של צבעים.

גדרות מקלחת מזכוכית ללא משטח. על הזכוכית של גדרות מקלחת כרסום יכול להיות מיושם כל הדפוסים, במיוחד ימית פופולרי, צמחים ומוטיבים אתניים

על הזכוכית של גדרות מקלחת כרסום יכול להיות מיושם כל הדפוסים, במיוחד ימית פופולרי, צמחים ומוטיבים אתניים

גדרות מקלחת מזכוכית ללא משטח. ציור וולומטרי של כוס וילון מקלחת יכול לחזור ולצייר ציור של אבן טבעית או אריח מחקה אבן

ציור וולומטרי של כוס וילון מקלחת יכול לחזור ולצייר ציור של אבן טבעית או אריח מחקה אבן

רכישה ראויה

גדרות זכוכית מקלחת יש יתרונות רבים. פלוס החשוב ביותר שלהם הוא מחיר זול לעומת קופסאות מגושם עם משטחים. זהו פתרון נהדר עבור חדר אמבטיה בכל הגדלים. עיצובים מסוגננים משתלבים בצורה מושלמת בכל עיצוב חדר אמבטיה מתוכנן.

גדרות מקלחת מזכוכית ללא משטח. זכוכית מחיצות למקלחת של כל תצורה יש את ההשפעה של הגדלת שטח חזותי

זכוכית מחיצות למקלחת של כל תצורה יש את ההשפעה של הגדלת שטח חזותי

גדרות מקלחת מזכוכית ללא משטח. העיצוב המורכב של המתחם מקלחת יכול להכיל וילונות הידוק נוקשה על מחיצות נמוכות עשוי לבנים סיים, לוחות גבס, וכו ', וכן דלת זכוכית עם מנגנון פתיחת מתנדנד

העיצוב המורכב של המתחם מקלחת יכול להכיל וילונות הידוק נוקשה על מחיצות נמוכות עשוי לבנים סיים, לוחות גבס, וכו ', וכן דלת זכוכית עם מנגנון פתיחת מתנדנד

גדרות מקלחת מזכוכית ללא משטח. ובכן בשילוב עם זכוכית החומר של מארזי מקלחת, לחות מבודדת דיודה תאורה של צבעים שונים

ובכן בשילוב עם זכוכית החומר של מארזי מקלחת, לחות מבודדת דיודה תאורה של צבעים שונים

בשל חוסר רכיבים נוספים, תיבה ללא גופן ישרת אותך זמן רב, ללא צורך החלפת אביזרים. עבור הבעלים שאוהבים ניקיון, דוכנים כאלה יהיה הטעם שלך וקלות הטיפול. מנקי המשמש לשטוף אמבטיות או משטחים ניתן להסיר רחוק ולהפחית את פריט ההוצאות.

כדי לנקות את חדר האמבטיה עכשיו יהיה מספיק, רק על ידי שטיפת הרצפה וניקוי הקירות. משקפיים מטופלים עם ציפוי מיוחד לא להשאיר עקבות של טיפות וליצור ציפוי לבן, אשר מקצר את זמן הניקוי.

גדרות מקלחת מזכוכית ללא משטח. ציפוי מיוחד דוחה מים של זכוכית של המתחם מקלחת דורש מינימום של טיפול, כי זה לא טופס הפקדה calccous

ציפוי מיוחד דוחה מים של זכוכית של המתחם מקלחת דורש מינימום של טיפול, כי זה לא טופס הפקדה calccous

סטוק מפלס מים עם הרצפה - אפשרות נוחה לכל בני המשפחה, כולל קשישים

סטוק מפלס מים עם הרצפה - אפשרות נוחה לכל בני המשפחה, כולל קשישים

מארזי מקלחת ללא משטחים הם דרך טובה לשמור על סביבה מינימליסטית או להתרכז היופי של חומרי גימור הקיר

מארזי מקלחת ללא משטחים הם דרך טובה לשמור על סביבה מינימליסטית או להתרכז היופי של חומרי גימור הקיר

העיצוב של מארז מקלחת ללא משטחת אין חסרונות כלשהם. כמובן, אם ההתקנה של תיבת נעשה כראוי. על אי הנוחות ועל הוצאות מיותרות ניתן לבצע עבודה של מומחים שכירים. אבל מסוגנן, הולם לחלוטין בכל תא מקלחת פנים התא שווה את הזמן המושקע על זה.

גדרות מקלחת מזכוכית ללא משטח. מחיצת מקלחת על מסגרת נוקשה עם דלת

מחיצת מקלחת על מסגרת נוקשה עם דלת

גדרות מקלחת מזכוכית ללא משטח. משחק על ניגודיות של צבעים של אריח אזור מקלחת ושאר אזור האמבטיה

משחק על ניגודיות של צבעים של אריח אזור מקלחת ושאר אזור האמבטיה

גדרות מקלחת מזכוכית ללא משטח. מחיצת מקלחת, שנבנתה בחלון הקמור של חדר האמבטיה בסגנון הים התיכון

מחיצת מקלחת, שנבנתה בחלון הקמור של חדר האמבטיה בסגנון הים התיכון

מתקן מקלחת מינימליסטי עם תיקון קשיח של גדרות זכוכית

מתקן מקלחת מינימליסטי עם תיקון קשיח של גדרות זכוכית

חדר אמבטיה יפה!

גדרות מקלחת מזכוכית ללא משטח (55 תמונות): סגנון אווריריות של חדר האמבטיה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

63 − = 58