בסגנון פרובנס, גוונים חלביים לנצח, חומרים מעץ טבעי ופרחים בעציצים כקישוט

בסגנון פרובנס, גוונים חלביים לנצח, חומרים מעץ טבעי ופרחים בעציצים כקישוט

אולם הכניסה בסגנון פרובנס - מודרני, פתרון נעים עבור הבית שלך. היכרות עם כל דירה או בית תמיד מתחיל עם מסדרון, אז זה כל כך חשוב כי הרושם הראשון הוא unspoiled ומגדיר את האורחים ואת בני הבית בצורה חיובית. ואת החלק העליון של מיומנות, אם בסגנון הפרוזדור שלך ידגיש את הסטייליסטי הכולל של הדירה כולה, לא בניגוד לשאר הפנים.

 • היתרונות של סגנון פרובנס במסדרון
 • חסרונות אפשריים של הסגנון
 • תכונות עיקריות 
 • סידור רהיטים במסדרון
 • קישוט קיר
 • עיצוב קומה
 • תקרה במסדרון
 • דברים קטנים ואביזרים
ריהוט מיניאטורי הממוקם באיקאה

ריהוט מיניאטורי הממוקם באיקאה

סגנון פרובנס - אחד האהובים ביותר בעת יצירת פנים ב מטבח או חדר שינה. עם זאת, רבים, לאחר סידור חדרי מגורים נעימים ברוח זו, לשכוח את המסדרון. עם זאת, זה צריך להיות משולב בסגנון עם שאר ההנחות בבית. אחרת, ייתכן שיש תחושה של חוסר איזון.

אין צורך להזמין מעצב מקצועי כדי להתמודד עם כל הדקויות של יצירת פנים כאלה במסדרון. חמושים עם העצה שלנו, עם כמות מסוימת של חריצות, אתה יכול להתמודד בהצלחה עם זה בעצמך!

תמונה אורגנית עם תכונות רבות של כפר צרפתי

סגנון אורגני עם תכונות רבות של הכפר הצרפתי

היתרונות של סגנון פרובנס במסדרון

לפני שתחליט לשחזר פרובנס אופנתי במסדרון שלך, אתה צריך לשקול היטב את היתרונות והחסרונות. הרבה בעניין זה בנפרד, אבל אתה יכול לזהות כמה מאפיינים חיוביים ושליליים של סגנון זה פנים.

נתחיל ברגעים החיוביים:

 1. ראשית, Provence הוא אחד הקלה ביותר ליצור מחדש סגנונות. אחרי הכל, אביזרים ופריטים לבית בשבילו קל למצוא בכל חנות רלוונטית. לכן, את האולם בסגנון פרובאנס ניתן לקנות כמעט מוכן.
 2. שנית, פרובנס יש לוח צבעים נעים. הנה לך ו ורוד, ו צהוב רך, ו לבנדר, ו כחול, ואת גוונים ירוקים מושתק. צבעים אלה מרגיעים את המראה, ולכן נראים נהדר בחדר השינה, במטבח, וכמובן, במסדרון. הם יעזרו לעשות את זה קל יותר, וזה איכות, כידוע, הוא יקר במיוחד עבור מסדרון שבו אין חלונות.

בנוסף, פנים בסגנון פרובנס ארוכת ימים. אחרי הכל, רוב הפריטים עשויים מעץ, אשר יש תכונות מעשיות. בנוסף, חומר זה הוא ידידותי לסביבה.

חסרונות אפשריים של הסגנון

עם זאת, כאשר מחליטים על יצירת מסדרון בסגנון פרובאנס, יש צורך לקחת בחשבון היבטים שליליים אפשריים. סגנון זה הוא מאוד פופולרי, ולכן יכול להיראות מוכה. אבל רוב האנשים עדיין מעדיפים ליצור חדר שינה בסגנון פרובנס או מטבח. לכן, המסדרון בסגנון פרובאנס ייראה מקורי מאוד. ייחוד זה ניתן להדגיש עוד יותר, לדלל את פרובאנס המסורתית עם פרטים מנוגדים אופנתיים, אשר נדון להלן.

עיטור שלג לבן עם אלמנטים מודרניים

עיטור שלג לבן עם אלמנטים מודרניים

עצה! עם זאת, עם סגנון זה אתה צריך להיות זהיר, אחרת אתה מסתכן במקום הפנים מעודן ברוח של צרפת כפרי לשחזר את האווירה של הארון של סבתא. לכן, מומלץ לדלל את זה פנים עם פרטים מנוגדים.

שפע של פרחים טריים מאפיינת את הסגנון הנבחר

שפע של פרחים טריים מאפיינת את הסגנון הנבחר

התכונות העיקריות של סגנון פרובנס

סגנון פרובנס הוא הסגנון, אולי, הוא הכי קל להבחין בין השאר. הניואנס היחיד הוא שזה מבולבל בקלות עם בסגנון כפרי, עם זאת, תחומים אלה של עיצוב חשב כל כך דומה שרק מקצועי יכול לראות את ההבדל ביניהם.

עיצוב טיפים ומאפיינים:
 1. האולם בסגנון פרובנס: איך לבחור את הרהיטים הנכונים למסדרון וכל הסודות של הצרפתי חמימות

  צבעי פסטל (מעדיפים ורוד רך, עמום צהוב, כחול בהיר, בז ', שמנת, פרחים לבנים, וכו ').

 2. הדומיננטיות של חומרים טבעיים (בעיקר עץ).
 3. אהבה דפוסי פרחים (הם יכולים להיות על כל דבר - מתוך קופסאות עבור זוטות שונות לתמונות חרות על צחצוח).
 4. הנוכחות של דברים ישנים;
 5. השכיחות של טקסטיל מבדים טבעיים: כותנה, כותנה וכו '.

יצירת כל סגנון הפנים, אתה צריך לחשוב על זה לפרט הקטן ביותר. לכן, שקול את התכונות של לקשט את התקרה, הרצפה והקירות בנפרד.

סידור רהיטים במסדרון בסגנון פרובנס

ריהוט במסדרון בסגנון פרובאנס יש לבחור בקפידה. כתוצאה מכך, אתה צריך לקבל כמעט חסר משקל, חדר אוורירי. לכן, זה לא צריך להיות נערם עם חפצים. במסדרון לא צריך להיות שום דבר מיותר. למטה עם ארונות מסורבלת ואבני שפה!

זה ברור, בלי בארון במסדרון לא לנהל. לכן, לנסות להתאים אותו כמו אורגני ככל האפשר לתוך הפנים של החדר. כדי לעשות זאת, להשתמש בארון במסדרון בסגנון של צבע לבן פרובנס או באותו צל כמו שאר פנים. זה יהיה להשיג את ההשפעה של אווריריות.

המינימום של רהיטים יהיה מתאים להסתכל בחדר קטן

בחדר קטן זה צריך להיות כמות מינימלית של רהיטים

עצה! השתמש קולבים במסדרון בסגנון פרובנס - הם יחליפו לך ארונות מגושם ויהיו מתאימים לאחסון בגדים עונתיים, בהם אתה משתמש ללא הרף.

אין לפגוע בחלק הפנימי של המסדרון שידת מגירות קטנה ו שטח אחסון לנעליים. מראה ממוקמת היטב יכולה ליצור ניסים עם ממדים אפילו במסדרון קטן - זה יהיה חזותית להרחיב את החדר. בשביל זה, עדיף לבחור מודלים עם מסגרות ברזל יצוק עם דפוסי כי בכושר להתאים את הפנים פרובנס.

מינוי תמונות מחיר:
מדף לכובעים האולם בסגנון פרובנס: איך לבחור את הרהיטים הנכונים למסדרון וכל הסודות של הצרפתי חמימות 4 499 ₽
קנה עכשיו
מדף "רב קומות" לנעליים האולם בסגנון פרובנס: איך לבחור את הרהיטים הנכונים למסדרון וכל הסודות של הצרפתי חמימות 1 999 ₽
קנה עכשיו
ספסל עם מדף לנעליים האולם בסגנון פרובנס: איך לבחור את הרהיטים הנכונים למסדרון וכל הסודות של הצרפתי חמימות 5 499 ₽
קנה עכשיו
יחידת אחסון נעליים האולם בסגנון פרובנס: איך לבחור את הרהיטים הנכונים למסדרון וכל הסודות של הצרפתי חמימות 6 999 ₽
קנה עכשיו
קולב עם תא לאחסון הלבשה עליונה ונעליים האולם בסגנון פרובנס: איך לבחור את הרהיטים הנכונים למסדרון וכל הסודות של הצרפתי חמימות 3 999 ₽
קנה עכשיו
ספסל עם מדף לנעליים מעץ מלא בלבן האולם בסגנון פרובנס: איך לבחור את הרהיטים הנכונים למסדרון וכל הסודות של הצרפתי חמימות 4 999 ₽
קנה עכשיו
משרד / ארון. רהיט נוח שבו הנעליים תמיד בהישג יד, אבל לא נראה באופק האולם בסגנון פרובנס: איך לבחור את הרהיטים הנכונים למסדרון וכל הסודות של הצרפתי חמימות 6 999 ₽
קנה עכשיו
קולב מעץ מלא יספק הסדר אידיאלי במסדרון האולם בסגנון פרובנס: איך לבחור את הרהיטים הנכונים למסדרון וכל הסודות של הצרפתי חמימות 3 299 ₽
קנה עכשיו
משרד עם שלושה תאים אינו לוקח הרבה מקום במסדרון האולם בסגנון פרובנס: איך לבחור את הרהיטים הנכונים למסדרון וכל הסודות של הצרפתי חמימות 7 999 ₽
קנה עכשיו
מדף צחצוח מזויף, אשר ישים עד שמונה זוגות האולם בסגנון פרובנס: איך לבחור את הרהיטים הנכונים למסדרון וכל הסודות של הצרפתי חמימות 999 ₽
קנה עכשיו

קישוט קיר

כאן כדאי לדבוק הכלל העיקרי של עיצוב: כדי להרחיב את החדר חזותית, אתה צריך להשתמש בצבעים בהירים, ולהיפך. כמובן, במסדרון, נטול אור טבעי, יתקבלו בברכה הצבעים הבהירים, האופייניים לסגנון פרובנס. זה חשוב, בהתחשב במציאות המודרנית דירות קטנות. המסדרונות בהם צרים לעתים קרובות. והם יכולים להיות מוגדל חזותית באמצעות צבעים בהירים.

גוונים כחולים נוחים בשילוב עם לבן אפיון Provence

גוונים כחולים נעימים בשילוב עם לבן בסגנון פרובנס

הרעיון! חלופה מצוינת טפט יכול להיות ציור הקירות או בחירה של טפט לציור. במקרה זה, תוכלו להשיג גוון ייחודי.

עם זאת, אם אתה יצירתי ולא לפחד ניסויים, למה לא לשלב טפט של מרקמים שונים ורישומים? לדוגמה, חלקים מסוימים של הקיר ניתן לזהות בעזרת טפטים בהירים בפרח. זוהי מגמה אופנתית מאוד לאחרונה.

תמונה אופנתית של בית כפרי

תמונה אופנתית של בית כפרי

אתה יכול גם לשחק עם המרקם של הטפט. הם לא בהכרח צריכים להיות חלקים, אבל יכול להיות קמור דפוסים, למשל, צבעים volumetric.

מגמת אופנה נוספת, השימוש בהם רק להדגיש את הסגנון הנבחר, עיטור התחתון של הקירות עם לוחות או לוחות. במיוחד את הסגנון של פרובנס הוא לוחות מתאים, צבועים בצבע לבן או טבעי.

הדומיננטיות של בדים טבעיים וחומרי גימור

הדומיננטיות של בדים טבעיים וחומרי גימור

עיצוב קומה

כדי ליצור מחדש את הסגנון של פרובנס בדרך אורגנית ביותר, תשומת לב מיוחדת יש לשלם על הרצפה. בשביל זה, זה מתאים לינוליאום, ו פרקט או לרבד. העיקר - כדי לכסות את הכי כמו עץ ​​טבעי.

עצה! סגנון פרובאנס לא ממש מעריך פתרונות כאלה על הרצפה, כמו לרבד לינוליאום. עם זאת, בהתחשב במציאות הנוכחית, אתה יכול ללכת על כמה חירויות להרשות לעצמך כיסוי כזה. רק זה צריך להיראות טבעי מקסימלי. עד כה, אתה יכול לקנות לרבד, אשר במראה לא נחות רצפת הפרקט.

פרקט מעץ טבעי - אחד המרכיבים המרכיבים את העיצוב של סגנון מסוים

פרקט מעץ טבעי - אחד המרכיבים המרכיבים את העיצוב של סגנון מסוים

זוהר מיוחד הפרוזדור שלך יהיה להרוויח אם אתה משתמש ציפוי עם ההשפעה של החומר בגילאי מלאכותי. עם זאת, עם טכניקה זו, אתה צריך להיות זהיר לא כדי לקבל תחושה של מרושל. מאוד אורגני זה ייראה אריחים במסדרון. חומר זה הוא אידיאלי עבור מחדש את הסגנון של פרובנס.

האפקט המקורי תוכלו להשיג על ידי המשקיף על המסדרון אריחי קרמיקה עם השפעת ההזדקנות.

עם זאת, יש לזכור כי זה חומר שביר וקרי, אז הם יכולים רק לסיים את הסף. בדרך זו תוכלו לייעד מקום עבור נעליים.

עצה! אם אתה לא בטוח לגבי משהו, עדיף להגביל את עצמך את הכיסוי הרגיל, אחרת אתה מסתכן להרים אופציות לא מתאים בלגן את stylistics.

אריחי קרמיקה גדולים יהיה לקשט את הרצפה בקוטג '

אריחי קרמיקה גדולים יהיה לקשט את הרצפה בקוטג '

המסדרון יכול להישאר ללא מחצלות. אבל במקרה זה, דרישה מיוחדת נעשית על איכות הציפוי, כי כל הפגמים שלה יהיה גלוי.

עצה! אם אתה רוצה להפוך את האולם יותר נעים וחם, זה יעזור לך שטיח קטן. בחר מודלים לא קומפקטי עם ערימה קטנה. ערימה ארוכה מדי תאסוף יותר מדי אבק.

רצפה חמה של חומרים טבעיים אינו דורש שטיחים הרצפה

רצפה חמה של חומרים טבעיים אינו דורש שטיחים

תקרה במסדרון

לגבי התקרה, הכל פשוט כאן. אתה יכול להשתמש באפשרויות הרגילות. עם זאת, עדיף לתת עדיפות תקרות קפוא, עוזב אפשרויות זוהר מבריק עבור פנים נוצצים יותר.

אם אתה לא רוצה להגביל את עצמך פתרונות סטנדרטיים קלאסיים, ואז לשקול את הגירסה עכשיו אופנתי עם קורות דקורטיביות. לחלופין, ניתן להשתמש תקרת תקרה עם לוחות עץ. עם זאת, זוהי אפשרות מייגעת שלא לצורך.

יש להקדיש תשומת לב מיוחדת נברשת. זה צריך להיות פשוט: הסגנון של פרובנס אינו מקבל זוהר וכל מיני תענוגות. שימו לב לנברשות עם אלמנטים מזויפים ודפוסים. טוב במיוחד אם הם משולבים עם פרטים דומים על המראה. לא רע, אם אתה משלים את פנס קיר מרכזי או פנס שולחן. זה האחרון ניתן להציב על המגירות של המגירות.

עצה! היזהר עם תקרות עץ. אם תחליט על אפשרות זו, אתה צריך להגביל את עצמך באמצעות לוחות עץ על הקירות, אחרת החדר יהיה דומה דאצ'ה או בית מרחץ.

מרקם מעניין של התקרה מושך תשומת לב

אופנתי המחוז שיק

אולם הכניסה בסגנון פרובאנס: טריוויה ואביזרים

העיצוב של האולם בסגנון פרובאנס כמו כל האחרים מברך על נוכחות של כל מיני תכשיטים אשר יכול להפוך אפילו את האקדמי ביותר פנים. בהסדר הפנים ולנוחות, הפרטים היפים הבאים יעזרו לכם:

 1. תיבות לאחסון חפצים קטנים;
 2. כריות דקורטיביות, מפוזרים סעודה או העות'מאנית;
 3. מראות עם מסגרות בדוגמת;
 4. שידת מגירות עם עטים קשישים ועוד.
 5. מוסיף שונים מ ויטראז ', שרף אפוקסי וחומרים טבעיים אחרים.

אתה יכול לתת המסדרון שלך שיק מסוים הכפר, לשים אגרטל גדול עם פרחי בר על הרצפה. עם זאת, יש להקדיש תשומת לב מיוחדת למיקומה. יש צורך לשים את זה בצורה כזאת שהיא לא מפריעה להתפשט ולנעול נעליים.

עצה! תחשוב על תפאורה של הכניסה ו דלתות פנים. לקשט אותם עם זר פשוטים בכוונה של ענפים גסים. להם, בהתאם לעונה, אתה יכול בקלות לצרף פרחים, פירות יער או פירות. ואיזו טיסה של פנטזיה תהיה לך לשנה החדשה!

לאחרונה, זה אופנתי לשלב סגנונות שונים בפנים, יצירת אקלקטיות. ואת הפנים בסגנון של פרובנס יכול להיות מדולל בהצלחה עם אלמנטים של כיוונים אחרים כדי להדגיש את העיצוב העכשווי. אז, פרובאנס משולבת באופן מושלם עם פתרונות כגון כפרי, שיק אופנתי ו מדינה. אתה יכול להשתמש באלמנטים עיצוב, לווה מ בסגנון לופט. בכל מקרה, לאחר שהחלטת על ניסוי כזה, כדאי לחשוב על הכל, אחרת אתה עלול לשבור את כל העיצוב.

אביזרים רלוונטיים יעזרו ליצור מחדש את הסגנון הנבחר

אביזרים להדגיש את הסגנון הנבחר

אולם הכניסה בסגנון פרובנס הוא פתרון מעניין ורלוונטי. עם זאת, הוא מחויב לדבוק סגנונות סמוכים בפנים של חדרים אחרים. אחרת, לא אתה ולא האורחים שלך יתרשם על ידי אחדות של החלל, ואת ההבדלים סגנונות יהיה לחתוך את העיניים. לכן, לחשוב על עיצוב הפנים של המסדרון באותו סגנון עם חדרים אחרים.

האולם בסגנון פרובנס: איך לבחור את הרהיטים הנכונים למסדרון וכל הסודות של הצרפתי חמימות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 3