קישוט האולם לחגיגות בגווני אפרסק

קישוט האולם לחגיגות בגווני אפרסק

חתונה - האירוע החשוב ביותר בחייו של זוג מאוהב, חולמת לחבר שני לבבות אוהבים. הכנה לאירוע משמח זה מתחיל בעוד כמה חודשים, כך המארגנים יש זמן לעבוד את כל הפרטים. חשיבות רבה היא העיצוב של החדר, שבו החגיגה יתקיים. עיטור האולם יביא לאווירה חגיגית וייזכר לאורחים ולזוגנים חדשים במשך שנים רבות.

  • הסגנון הוא נצחי
  • ערכות צבעים 
  • חומרי קישוט 
  • כמה רעיונות עיצוב
  • מגמות השנה 
קישוטים לא סטנדרטיים יהיה לקשט את אולם הנשפים באופן מקורי וחגיגי

קישוטים לא סטנדרטיים חגיגיים במקור לקשט את אולם הנשפים

הסגנון הוא נצחי

החלטה חשובה בניהול חתונה היא בחירת סגנון של חגיגה. מתוך הנושא הנבחר תלוי בעיצוב האולם, שולחן חגיגי ועיצוב משקפיים וכמובן, את הבגדים של הזוג הצעיר. חתונות פופולריות מאוד בסגנון פרובנס, רטרו, טיפאני, אשר כבר הפך קלאסי. כל האפשרויות מעניינות ומפתות בדרכן. איך לעצור באחת? על מנת לבחור את סגנון החתונה שלך, אתה צריך לקחת בחשבון את הזמן של השנה שבה ההרשמה מתוכננת, לקחת בחשבון את ההעדפות של הזוג הצעיר ואת המוזרויות של המקום שבו יתקיים סעודה.

לאניני עתיקות, טבע ומסורת רוסית הם אידיאליים כפרי ו ekostil. חתונה בסגנון כפרי מוטב טוב יותר בית כפרי על הטבע.

עצה! כדי לקשט את האולם של בית העץ, אלמנטים טבעיים מתאימים: קונוסים, פשתן, chintz, פרחי בר וחציר.

ריהוט מעץ בשילוב עם המתנות של הטבע תיצור אווירה מעולה של נוחות. עיטור צריך להיות ערכת צבעים חמים: בז ', חום ו גוונים צהובים.

עיצוב בסגנון כפרי הוא פשוט בביצועים, אבל זה נראה מאוד מעניין

עיצוב בסגנון כפרי הוא פשוט בביצועים, אבל זה נראה מאוד מעניין

בשנים האחרונות, לעתים קרובות יותר ויותר זוגות בחרו את הסגנון של boho-chic ו שיק אופנתי. השילוב של חריגה, אקסצנטריות ערבוב של סגנונות שונים - כל זה שיק בוהמי.

עצה! עבור קישוט, בד עם דפוסים אתניים יש צורך, הוא משמש כדי ליצור מבטאים צבעוניים חיים על רקע לבן קלאסי או צבע שמנת. כדי לקשט את האולם משמשים נרות, טקסטיל עם שוליים, שטיחים ו קלטות.

סגנון קל בוהו יעזור להפוך את החגיגה בצבעים טבעיים בהירים

סגנון קל בוהו יעזור לחגוג בצבעים טבעיים בהירים

אם בני הזוג מעדיפים מכוניות ישנות, סרטים של שנות העשרים והשלושים, ומוסיקה על ויניל, כדאי להסתכל על הרטרו או בסגנון שיקגו. תשוקה, התרגשות וג 'אז בהחלט ליצור אווירה בלתי נשכח, הם לא ישכחו על החתונה בקרוב, כי זה שונה באופן משמעותי מן הטקס הסטנדרטי.

עצה! עבור ההרשמה של החדר ידרוש חדר קלאסי עם ריהוט עתיק וארכיטקטורה או מסעדה אופנתית המעוטרת בצבעים כהים. אתה יכול לקשט את האולם עם פסנתר כנף, גרמופון ואפילו מכונת כתיבה. במקום זאת גרלנד סטנדרטי את הרשומות ויניל התלוי סביב המסדרון נראה נהדר.

הסגנון של שיקגו מאופיין בצבעים עסיסיים הרבה אביזרים

הסגנון של שיקגו מאופיין בצבעים עסיסיים הרבה אביזרים

עצה! בעת בחירת הסגנון של שיקגו, את העיצוב של האולם ניתנת תשומת לב מיוחדת, שכן הפנים יוצא דופן נוצר בעזרת רעיונות יצירתיים פרטים. לרישום יש להשתמש בקטעי עיתונים, כלי נשק, כרזות מסרטים ישנים ואפילו שבבי קזינו.

חתונה vitrinistika - יצירת חלל פנטסטי של אלמנטים מלאכותיים

חתונה vitrinistika - יצירת חלל פנטסטי של אלמנטים מלאכותיים

ערכות צבעים

עיצוב צבע קשורה בקשר בל יינתק עם הנושא של החתונה, הסגנון הנבחר. מתי בחירת ערכת צבעים יש צורך לבחון את התנאי העיקרי: להשתמש רק בשילוב צבעים אורגניים כדי להפוך את החדר נראה מעודן ומסוגנן.

צבעים נייטרליים

צבעי פסטל - זה תמיד אפשרות win-win. איפוק, צניעות ואצילות הם חברים אידיאליים של כל חתונה. היתרון העיקרי של גוונים ניטרליים היא שהם משולבים בקלות אחד עם השני, וגם להוסיף כל צבע בהיר, תוך שמירה על הרכב קפדני.

חתונה בסגנון של גוארליין בצבעי פסטל

חתונה בסגנון של גוארליין בצבעי פסטל

צבע יחיד 

לעתים קרובות בעיצוב האולם נעשה שימוש בצבע אחד: כחול, ורוד או לילך. עם אפשרות זו, קיימת סכנה כי לא ניתן יהיה למצוא את אלמנט העיצוב של הגוון הרצוי.

עצה! יצירת חתונה בצבע אחד, חשוב מאוד לא להגזים בזה, דילל בחריצות את הצבע הבהיר של לבן קלאסי.

גוון לילך רך, משלימים פרחים

גוון לילך רך, משלימים פרחים

שילוב צבעים 

כאשר ערבוב גוונים אתה צריך שיהיה טעם מסוים, כי צלילים לא מתאימים יכול לקלקל את העיצוב כולו. חשוב לשים לב לפרטים, הם לא צריכים להיות מחוץ לתמונה. בעת בחירת הצבע העיקרי, אתה צריך לשקול את הסגנון שבו החדר נוצר.

שילוב הרמוני של שלושה גוונים

שילוב הרמוני של שלושה גוונים

עצה! כדי לקשט את האולם זה רצוי להשתמש יותר משלושה צבעים שונים, כך החדר לא נראה צבעוני, חסר טעם. כמו הטון הבסיסי, לבן מתאים באופן מושלם, אשר ניתן freshened עם זוג צבעים בהירים.

חורף אגדה עם שימוש של שלושה גוונים משלימים

חורף אגדה באמצעות שלושה גוונים משלימים

חומרי קישוט

בקישוט האולם, הפונקציה העיקרית מתבצעת על ידי אלמנטים המשמשים לקשט וליצור אווירה חגיגית. הקישוטים הפופולריים ביותר, המתאימים לכל חתונה כמעט, הם:

תפאורה טיפים לשימוש
גרלנדס  אידיאלי לקשט קירות, חלונות, שולחנות וקשתות. החומרים המשמשים הם פרחים, נייר, בד. בעת יצירת זר פרחים יש צורך להתמקד סולם צבע של עיצוב;
כדורים מתנפחים תמיד נראה מנצח וחגיגי. מתאים לקשט את התקרה, הקירות והשולחנות. על ידי שילוב של כדורים בלבם של אוהבי, אתה יכול ליצור סמל חתונה מרהיב ומניחים אותו ליד הזוג הצעיר;

תפאורה טיפים לשימוש
פרחים איזה סוג של חתונה לא עולה פרח חי? השימוש של צמחים אלה יפה אין מגבלות. ככל במסדרון הפרחים, החדר יפה יותר. פרחים לא רק ליצור אווירה חגיגית, אלא גם למלא את האולם עם ניחוח אלוהי;
בד טקסטיל יקר יקר יש את היכולת להפוך אפילו את החדר הנפוץ ביותר לארמון המלכותי. הבד מעוטר בשולחנות, כיסאות, הקירות מעוטרים. כדי לקשט קשתות, עמודות ומדרגות להשתמש סרטים סאטן. ותיקון החתכים של הבד מתחת לתקרה, אתה יכול ליצור סוג של אוהל.

כמו קישוטים נוספים משמשים נרות, נייר, אותיות או מילים. כדי ליצור הופעה חגיגית, אתה צריך לשלב אפשרויות שונות, לא שוכח לבחור פרטים לפי סגנון וצבע.

עצה! עבור בד שולחן לקשט אתה יכול להשתמש סאטן עם תחרה או רקמה - זה נראה רויאל שיק. ובמשך שאר העיצוב עדיף להשתמש בדים קלים, כפי שהם מעוטרים יפה ויפה נופלים בגלים. לחיזוק קשתות התאמה מושלמת עם תחרה.

צבעי סתיו חמים לתפאורה של אולם הנשפים

צבעי סתיו חמים לתפאורה של אולם הנשפים

כמה רעיונות עיצוב

הכלל העיקרי של עיטור האולם הוא שילוב של תפאורה עם מושג כללי. תמיד בחתונה את האנשים העיקריים הם זוג צעיר, ולכן במרכז האירועים ואת הקישוטים צריך להיות מקום של החתן ואת הכלה.

עצה! כמבטא, אתה יכול להשתמש פרחים בסירים מעוטרים או LED זר. אווירה מדהימה תיצור פנסים ומאווררים עשויים נייר צבעוני.

אידיאלי - נרות בתוספת הרכב פרחוני

אידיאלי - נרות, משלימים עם הרכב פרחוני

 

פתרון מצוין עבור כסאות לקשט יהיה בד ועטיפות פרחים. רצוי לעשות כיסאות בצבע אחד עם מפות שולחן. נרתיקי תחרה וטול ייראה נהדר ו coquettishly.

טקסטיל אוויר הם גרסה בפועל עבור חגיגות הסתיו והקיץ

טקסטיל אוויר הם גרסה בפועל עבור חגיגות הסתיו והקיץ

חשוב! פרחים על שולחנות הם חובה לכל חתונה. אל תשכח ניואנס חשוב כזה, כמו בגודל של זרי פרחים. גובה הפרחים לא יעלה על 25 ס"מ, כך שהאורחים מרגישים בנוח והקישוטים אינם מפריעים לשולחן.

קישוט עם פרחים היא אחת הדרכים הטובות ביותר כדי ליצור אווירה רומנטית לטקס נישואין

קישוט עם פרחים היא אחת הדרכים הטובות ביותר כדי ליצור אווירה רומנטית לטקס נישואין

עצה! כאשר לקשט חדר, אתה לא צריך לפחד ניסויים, כי רעיונות יצירתיים הם לא רק חופשה ייחודית, אלא ביטוי של יכולות יצירתיות. רגשות מחתונה כזו, ללא ספק, יהפכו חיים יותר ובלתי נשכח.

בעת בחירת פרחים טריים עבור קישוטים, לזכור כי הם לא צריכים להיות מתפוררים במהירות יש ניחוח חזק

בעת בחירת פרחים טריים לקישוט, לזכור כי הם לא צריכים להתפורר במהירות יש טעם חזק

הילה מיוחדת בעיצוב האולם תסייע ליצור תאורה. כדי לעשות זאת, אתה יכול להשתמש נרות, תאורה אחורית או נורת LED. נברשות דקורטיביותפנסים, מנורות תלויות - התאורה חייבת להיות בהרמוניה עם ערכת הצבעים וסגנון העיצוב. אור שנבחר כראוי ידגיש את היופי של העיצוב.

מגמות בעיצוב

כאשר מתכננים חתונה, הכלה קרובות לשים לב לא רק להעדפות שלהם, אבל נסו לעקוב אחר ההתפתחויות האחרונות בעולם האופנה. מגמות בעיצוב, בסגנון ובידור של האורחים משתנים כל הזמן. הבוהו הפופולרי עם מוטיבים אתניים מוחלף על ידי יוקרה ועושר של גן עדן.

הליטמוטיב של עיטור האולם הוא רשלנות קלה, שילוב אבן טבעית עם גפן מעוות. בגן עדן יש אבני חן, ציפורים אקזוטיות, צבעים לא סטנדרטיים ופירות מוזרים. המתכון למגמה החתונה האחרונה היא תערובת של פנטזיה עם הטרופיים.

Presidium, צעיר, אנשים, יער, style

Presidium, צעיר, אנשים, יער, style

אל הפתק! מגמה פופולרית נוספת היא החלל הרב-ממדי, המגוון של היקום, עולם האשליות. האלמנט העיקרי של העיצוב של סגנון זה הם תאורה, הבהוב אמא של הפנינה.

כדי ליצור חתונה בסגנון זה, עליך להשתמש 3D הטכנולוגיה ו 5D. גוונים כחולים יעזרו להבין את הרעיון של החלל החיצון.

עיצוב המעצב של אולם הנשפים

עיצוב המעצב של אולם הנשפים

אל הפתק! במגמה - עיצוב חתונה בצבעי פסטל רגועים. ורוד עדין, כחול בהיר, מגנטה בהיר וגוונים אור ירוק - שילוב מושלם עם קרם לבן ליצור אווירה של קלילות משקל.

לעתים קרובות צבע שיפוע משמש - המעבר מגוון כהה יותר צבע בהיר יותר. כדי להוסיף קצת אקזוטי, אתה יכול לעשות מבטא בהיר על רקע של גוון שקט ושלווה.

תמונה רומנטית בזכות הווילון עם בדים עדינים

סגנון רומנטי עם בדים עדינים וילונות

המגמה העיקרית של נושא החתונה עדיין אינדיווידואליזציה. ככל שיותר סגנונות ורעיונות מתעוררים בעיצוב של האירוע החגיגי, החדה יותר את הרצון לבוא עם חג ייחודי שאין לו אנלוגים. לכן, בעת בחירת סגנון, הזוג הצעיר להסתמך יותר ויותר על ההיסטוריה של היחסים שלהם, מכרים או תכונות. כך נולד רעיון לא סטנדרטי, שהוא תמיד במגמה.

עצה! בחתונה, אל תשכחו על ילדים, כי הם יכולים להשתעמם במהלך חג מבוגר. ארגן שולחן ילדים עם משחקים שונים וחומרים ליצירתיות. בעת בחירת תוכנית נושאית, ניתן להתייעץ עם אנימטור.

רישום האולם לחתונה: מגמות השנה וטיפים לבחירת סגנון, צבע ועיצוב

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 70 = 72